Paslaugos

Pasinaudokite visomis „Etno dvaro“ galimybėmis – renkite šventes ir pobūvius, pristatykite lietuvišką kulinarinį paveldą svečiams iš užsienio, bičiuliams dovanokite „Dvaro privilegiją“ išragauti skaniausius valgius, o aistringiausiems cepelinų gerbėjams – „Didžkukulių abonementą“!

Užstalės vaišės

Smagiausioms asmeninėms šventėms, draugams iš užsienio, atrandantiems senosios Lietuvos valgių tradicijas, gurmanams, norintiems paragauti kulinarijos paveldo patiekalų ar skaniai ir sočiai papuotauti mėgstantiems valgytojams, siūlome Užstalės vaišes.

Kiekvienas mūsų dvaras – ypatingas. Pvz. Vilniuje, Pilies g. esančiame „Etno dvare“ svečiai vaišėms gali pasirinkti jų privatumą saugosiančią etnosalę su unikalia simbolika, pieštomis legendomis, kiekvienam regionui būdinga puošyba padabintais baldais.

Besivaišinantiems mūsų padavėjai – tikri svetingumo meistrai – papasakos apie senųjų patiekalų kilmę bei istoriją, užtikrins, kad Užstalės vaišės būtų pačios geriausios.

Degustacinis rinkinys

Kulinarinis paveldas – jūsų lėkštėje!

Bet kuriame „Etno dvare“ prašykite degustacinio rinkinio, skirto 4 asmenims, ketinantiems išragauti visas senosios lietuvių virtuvės paslaptis.

Rinkinį sudaro dvare suktas kastinys, bulviniai ir kraujiniai vėdarai, cepelinai su mėsa ir varške, bulvinis blynas, spirgai, silkės gabaliukai ir kepto varškės sūrio skiltelės.

Viskas gaminama su ypatinga atida, tad jus aptarnaujantys svetingumo meistrai greičiausiai paprašys kantrybės – rinkinio gaminimas gali užtrukti daugiau nei 30 min.

Kaina – 16,95 €

Didžkukulių abonementas

Kulinarijos paveldo ekspertams pritarus ir jums panorėjus, sukūrėme didžkukulių abonementą, skirtą aistringiausiems cepelinų valgytojams!

Geriausių cepelinų šalyje ragautojams sukurta paslauga suteikia galimybę suvalgyti net 10 porcijų didžkukulių bet kuriame „Etno dvare“! Šiuo metu siūlome net 12 cepelinų rūšių su labiausiai jums patinkančiais įdarais ir padažais. Kulinarijos paveldo ekspertai, istorikai ir etnologai, aplankę visus sostinės cepelinų gamintojus, „Etno dvaro“ didžkukulius paskelbė labiausiai atitinkančiais paveldo tradicijas! Geriausių cepelinų galite paragauti ne tik sostinėje – abonementu naudotis galima bet kuriame mieste.

Jei negali pietums sugrįžti pas mamą, ateik į arčiausiai esantį „Etno dvarą“, kur kasdien tavęs laukia gardžių cepelinų porcija!

Kaina – 69,- €

Dvaro privilegija (Dovanų kuponas)

Smagi popietė su kolegomis ar bičiuliais yra kur kas daugiau nei skanūs pietūs – įsigykite „Dvaro privilegiją“ ir padovanokite unikalų kulinarinį senosios Lietuvos potyrį bičiuliams, kolegoms, giminaičiams.

Turintys „Dvaro privilegiją“ už tam tikrą pinigų sumą gali užsisakyti pačių įmantriausių valgių ar mėgautis tradiciniais patiekalais, tarsi iš močiutės puodų.

Įmonėms, įstaigoms ir kt. verslo klientams paruošti specialūs pasiūlymai užtikrins, kad patirtis dvare taptų tikra privilegija!

Įsigykite „Dvaro privilegiją“ už norimą sumą.